Bez kokieterii - koncert online Kasi Chrzan

2020-05-22 21:30
Światłownia
Światłownia

Kasia Chrzan jest autorką dwóch płyt: „Ave Mama” i „Serce nocy”. Poetka i felietonistka. Stworzyła muzykę do filmów dokumentalnych Jarosława Mańki oraz jest inicjatorką nowatorskiego nurtu zwanego „ikonomuzyką”. Sama pisze teksty i komponuje swoje utwory. Eksperymentuje z głosem, używając go na przykład jako... instrumentu. Prowadzi audycje radiowe, w których słucha niezwykłych historii o życiu ludzi. Jest założycielką radia prawy.pl.
Jak sama mówi ten koncert skupia się wokół tekstu. To będą zwykłe-niezwykłe piosenki o nas – o ludziach. – Takimi jakimi jesteśmy nas wyśpiewam, bez monopolu na prawdę. Bo ludzie są po prostu... piękni i już - mówi Kasia Chrzan.
Oglądając koncert wpłać 10 zł na konto Fundacji Światłownia – Kultura bez Barier. W ten sposób zachowujesz się w porządku zarówno wobec Artystki, jak i wobec Światłowni.
Dokładny adres transmisji udostępnimy tuż przed godziną dwudziestą na FB Światłowni i na stronie swiatlownia.eu

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl