logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Roma Gąsiorowska czyta dzieciom

2020-02-29 12:00
2020-02-29 14:00
Bydgoszcz, Biblioteka na Jachcicach
Dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku 4-7 lat do udziału w bezpłatnym spotkaniu teatralnym „Poczytaj mi”, w którym gościem specjalnym będzie aktorka Roma Gąsiorowska. Spotkanie odbędzie się 29 lutego (sobota) o godz. 12. w Bibliotece na Jachicach. Obowiązują zapisy.
Organizatorem spotkania jest Teatr Kameralny oraz Wojewódzka i Miejska Bibliotek Publiczna. Gościem specjalnym będzie Roma Gąsiorowska, która przeczyta fragmenty książki „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” autorstwa Justyny Bednarek. Warsztat animacyjny poprowadzą Karolina Kasprzak i Karolina Suchodolska a całe wydarzenie zakończy się lekcją biblioteczną.
Spotkanie odbędzie się 29 lutego 2020 roku o godz. 12.00 w Bibliotece na Jachcicach, ul. Czołgistów 8. Wstęp jest bezpłatny. Wydarzenie jest adresowane do dzieci w wieku 4-7 lat.
Dzieci są proszone o przyniesienie jednej skarpetki bez pary!
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc wymagane jest zgłoszenie udziału dziecka na adres: a.jagiello@teatrkameralny.com
W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz dane kontaktowe opiekuna: imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego.
Przesłanie zgłoszenia wraz z danymi osobowymi oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie wysłanych danych osobowych w związku z organizacją wydarzenia „Poczytaj mi” realizowanego w dniu 29.02.2020 roku przez Teatr Kameralny w Bydgoszczy. Podane dane posłużą jedynie organizacji wydarzenia i nie będą nigdzie udostępniane.
Partnerami projektu są: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy oraz firmy EUFORMA i NOTI. Autorem plakatu jest Maciej Mizgalski.

 ______________________
Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).   
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl