Metalowy Piątek 5: VITAL, Rusty Mind

Destylarnia
Destylarnia

Wystąpią:
VITAL - hard core - (Olsztyn)
Rusty Mind - Death/Stoner/death'n roll (Toruń/Bydgoszcz/Ciechocinek)
Bilety: 20zł w dniu koncertu
VITAL to świeża krew na polskim podwórku hardcore. Nowy zespół złożony z doświadczonych ludzi, którzy dobrze wiedzą co chcą osiągnąć. W 2019 roku VITAL wydał swój debiutancki materiał - 'Straight From The Underground', na którym znajduje się 6 autorskich, agresywnych dzieł. Dźwięki, które produkuje VITAL to mieszanka hardcore'u, punk rocka i metalu, podlana solidną dawką groove'u. Obecnie przygotowuje nowy materiał i planuje koncerty, których energia jest wizytówką zespołu.
VITAL to:
Dejw (Hvtred) - wokal
Macias (Above The Silence) - gitara
Wiśnia (Cerber, Berlin Monroe) - bas
Smoluch (Cerber) - bębny
Rusty Mind  -  Metalowy zespół zainspirowany stonerem, heavy metalem, death metalem.
Crew:
Antoni Pytka: guitar
Paweł Kinio Jakimowicz: Bass/vocal
Piotr Sylveck Selwestrowicz: drums

Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl