logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Bygoszcz JUG meetup #33

2020-02-20 18:00
2020-02-20 20:00
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
Pozostałe
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy

Prelegentami będą:
Łukasz Ogan
Generowanie muzyki za pomocą głębokich sieci neuronowych.
Sztuczne sieci neuronowe są niewątpliwie w ostatnim czasie gorącym tematem. Ciągły rozwój i nowe architektury mogą przysporzyć o ból głowy, szczególnie na pocztowym etapie nauki. Na prezentacji pokażę moją drogę przez świat deep learningu począwszy od podstawowych sieci przechodząc przez rekurencyjne sieci, autoenkodery kończąc na architekturach generatywnych. Wszystko to w kontekście generowania prostych melodii na podstawie plików MIDI.
Bio:
Absolwent informatyki na UMK. Obecnie pracuje nad rozwiązaniami związanymi z analizą obrazu w firmie Sii. W wolnych chwilach uczy innych kodowania w SDA, podróżuje i prowadzi bloga. Entuzjasta sztucznych sieci neuronowych i uczenia maszynowego. Autor wideo kursów o Linuksie. Po godzinach uzupełnia wiedzę na temat ciągle rozwijających się technologii oraz gra na pianinie.
Mateusz Hinc
ReactiveX w praktyce
Na kolejnym bydgoskim JUGu pochylimy się wspólnie nad tematyką ReactiveX API na przykładzie Androida i Kotlina. Omówimy podstawy zagadnienia i przykłady działania. Znajdzie się także przestrzeń na porady i użyteczne narzędzia. Do zobaczenia!
Bio:
Mateusz Hinc – miłośnik Kotlina i technologii reaktywnych. Obecnie Software Engineer w Cognifide, polsko-brytyjskiej firmie IT, specjalizującej się w tworzeniu aplikacji webowych dla globalnych marek. Prywatnie miłośnik gór oraz astronom-amator.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl