logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

JIM Suit w Starym Domu

2020-02-20 19:00
2020-02-20 21:00
Cafe Kino
Spektakl
Cafe Kino

JIM suit to duet Krzysztof Kasparek i Michał "Majkel" Iwanicki. Choć improwizują wspólnie już od kilku lat, duet sformowali dopiero w marcu 2018, gdy dojrzeli. Od tego czasu, grają, reagują i robią sobie wyrzuty. A kiedy już się pogodzą, zaczynają grać piękne sceny. Jakby tego było mało Majkel i Krzysiek współtworzą również Grupa Ludzi, którą na pewno dobrze znacie z największych festiwali improwizacji teatralnej w całym kraju (tj. ImproFest - Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Scenicznej, Improdrom - Festiwal Teatrów Impro / Improv Theaters Festival itd.). Tych dwóch przewspaniałych dżentelmenów przyjedzie do nas w odwiedziny specjalnie z Krakowa!
JIM Suit zagra spektakl pt. "Jeden Głębszy"
Dwóch żałosnych mężczyzn we wczesnej/późnej trzydziestce. Pożądaja dobrej jakości życia społecznego, przyzwoitej pracy i stabilizacji emocjonalnej. Ale żadna z tych rzeczy nie jest im dana. Dlaczego jest to tak trudne? Czemu nie mogą być po prostu szczęśliwi? By odnaleźć odpowiedź muszą zanurzyć się we własną tożsamość. I musi to być głębokie zanurzenie!
W Starym Domu to pomysł grupy  Blender - Bydgoskie Impro Układanki. Projekt już od sierpnia 2018 roku współtworzą trzy szalone głowy: Antonina Zuzanna Spica, Michał Siedlecki oraz Cezary Markiewicz. Mieliście okazję zobaczyć ich na bydgoskich deskach już aż sześć razy, ale wygląda na to, że ciągle im mało! Stolik, trzy krzesła i dzbanuszek z herbatą to dla improwizatorów najlepsza inspiracja do wciągającej historii. Setne urodziny babci i stypa to tylko niektóre sugestie naszych widzów. Czyja historia zostanie opowiedziana tym razem? Jak zwykle zadecyduje publiczność.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl