logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Good Night Chicken + Czechoslovakia - koncerty

2020-02-28 21:00
2020-02-28 23:30
Mózg
Koncert
Mózg

Good Night Chicken
Power psychedelic garage surf noise fun pop trio z Bydgoszczy.
Działają od 2013 roku, zespół współtworzą Artur Kujawa (gitara, wokal, zabawki), Tomek Gołda (perkusja, szczotki, grzechotki) i Dawid Burlikowski (bas, chórki, synciaki). Poruszają się w morzu muzyki gitarowej z nastawieniem żagli w stronę psychodeliczną, pełną pogłosów, magii i dymu. Wydali kilka albumów, ich ostatni "You Like The Taste, Don't You?" (2018) pod szyldem wytwórni Music Is The Weapon ograli w kraju na wielu koncertach, były to m.in. na OFF Festival Katowice, Lado na Wsi (Lado ABC) w Warszawie, Music Is The Weapon Fest w różnych miejscach lub legendarny festiwal Baraque - Festiwal Kultury Niepopularnej w Wołowie.
Po rozszerzeniu składu, zmianie polityki językowej tekstów, otwarciu czakr i osiągnięciu następnej gęstości wibracji wydali najnowszy album "Eudajmonia" pod własną banderą wydawniczą - label Prądy.
Czechoslovakia
To już ich trzecie wcielenie. Najpierw w duecie grali sentymentalno-minimalistyczne piosenki o dzieciństwie, z automatem perkusyjnym. Potem transy przywołujące na myśl Ewkę Braun. A teraz jadą garażowy grungegaze, trochę 90s, ale po trójmiejsku. W aktualnym składzie typki z Gars, Aporii oraz nieodżałowanego Kevina Arnolda! Łącznie mają jakieś 100 lat. Wydali 3 płyty. Grają koncerty.
Wstęp: 20 PLN

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl