logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Literki oryginalną dekoracją na ścianę - bezpłatne warsztaty dla dzieci

2020-02-08 12:00
2020-02-08 17:00
Auchan Bydgoszcz
Dla dzieci
Auchan Bydgoszcz

Czym przyozdobić ściany, by pokój lub korytarz w mieszkaniu nabrały niepowtarzalnego charakteru? Ciekawym pomysłem na dekoracje są ręcznie zdobione litery. W trakcie kreatywnych warsztatów rodzinnych, które odbędą się w sobotę 8 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz, powstaną kolorowe dekoracje wnętrz w kształcie liter. Wstęp wolny!
Dekoracja wnętrz to nie lada wyzwanie, nie tylko dla najmłodszych. Jak sprawić, by pokój nabrał oryginalnego charakteru? Warto ozdoby spróbować wykonać samemu. W trakcie bezpłatnych warsztatów w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz dzieci będą mogły odkryć drzemiące w nich pokłady kreatywności oraz przy okazji powtórzyć alfabet. Tematem zbliżających się warsztatów będą bowiem dekoracje w postaci zdobionych własnoręcznie liter.
Uczestnicy zajęć będą tworzyć dekoracje na szablonach z tektury, na których będą przyklejać materiały o różnej fakturze i kolorystyce. Nie zabraknie kolorowych włóczek, tkanin, pomponików, piórek, cekinów, wstążek, filcu czy guzików. Tak powstałe kolaże będą stanowić wielobarwną dekorację pokoju i staną się inspiracją do wykorzystywania wszelkich resztek plastycznych i kreatywnych materiałów do tworzenia oryginalnych i osobliwych typograficznych obrazków.
Kreatywne warsztaty rodzinne odbędą się 8 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12:00 i potrwają do godziny 17:00. Wstęp wolny!

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl