Nina de Heney & Sławek Janicki - koncert w studio

2019-11-29 23:00
Mózg
Mózg

Koncert specjalny, który odbędzie się w mózgowym studio nagraniowym. Duet kontrabasowy. Ilość miejsc na koncercie dla publiczności ograniczona do około 20. Tych, którzy chcą towarzyszyć muzykom w kilkudziesięciominutowym akcie twórczym prosimy o zgłoszenie na: office@mozg.art.pl
NINA DE HENEY
to basistka, która od wielu lat jest aktywna na szwedzkiej scenie jazzowej i improwizowanej. Obecnie współpracuje z pianistką Lisą Ullén. W 1992 roku rozpoczęła również karierę solową, często współpracując z tancerzami. Jej trzy solowe albumy Archipelago, 2 i Three zostały doskonale przyjęte. Artystka była kilkakrotnie nominowana do nagrody Swedish Jazz Celebration, a w 2012 roku otrzymała nagrodę dla Jazzowego Muzyka Roku. Ponadto jest wielokrotną laureatką Swedish Arts Grants.
SŁAWEK JANICKI
basista, improwizator. Duety to jego ulubiona forma prezentacji scenicznej.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl