Piknik wojskowy "Służymy Niepodległej"

2019-11-10 11:00
2019-11-10 18:00
Bydgoszcz, 1 Pomorska Brygada Logistyczna im. Króla Kazimierza Wielkiego
Pozostałe

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, 10 listopada br. o godz. 15.00 wszyscy zaśpiewajmy „Marsz Pierwszej Brygady”. W tym dniu Ministerstwo Obrony Narodowej zachęca wszystkich do wspólnego śpiewania i świętowania.
W 34 miastach Polski odbędą się pikniki  „Służymy Niepodległej”. Będzie to doskonała okazja żeby poznać współczesne Wojsko Polskie, ale także jego historię. W programie pikników jest m. in. prezentacja  sprzętu wojskowego i wyszkolenia żołnierzy, kino frontowe, występy orkiestr wojskowych, żołnierska grochówka oraz wiele innych atrakcji. Pikniki w całej Polsce zakończy uroczysty Capstrzyk Niepodległości.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl