Koncert Jubileuszowy 20 lat Eljazz Big- Band

2019-11-03 21:00
Kinoteatr Adria
Kinoteatr Adria

Zapraszamy na koncert  jubileuszowy orkiestry Eljazz Big – Band, który odbędzie się w dniu 03.11.2019 w sali kinoteatru Adria
Wystąpią gwiazdy światowego jazzu:
Karen Edwards,
Stanley Breckenridge
oraz polscy soliści:
Anna Serafińska,
Asia Czajkowska oraz
Janusz Szrom.
Europejska Akademia Jazzu - zapraszam Józef Eliasz
W roku 2019 Józef Eliasz obchodzi 45 lat  pracy twórczej, a założona przez perkusistę i dyrygenta orkiestra Eljazz Big Band obchodzi 20 lat swojej działalności i jest to dobry czas na podsumowanie dorobku artystycznego orkiestry spełniającej  ważną rolę w rozwoju muzyki Miasta Bydgoszczy. Orkiestra Eljazz Big - Band przez cały okres istnienia zagrała ponad 300 koncertów, nagrała kilka płyt w tym płytę " In The Rhythm Of  Chopin", która otrzymała status "Platynowej Płyty". Wielokrotnie reprezentowała Miasto  Bydgoszcz i Województwo Kujawsko Pomorskie na prestiżowych koncertach i festiwalach w kraju i zagranicą. Podczas jubileuszowego koncertu będzie można posłuchać fragmentów wszystkich projektów muzycznych orkiestry oraz solistów, którzy współpracowali z Eljazz Big – Bandem.
18.00 -  KONCERT  - BILETY W CENIE 50 ZŁ -  DO NABYCIA W KLUBIE ELJAZZ PO GODZ. 16.00
KUP BILET - SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA
ELJAZZ, UL. KRĘTA 3,  BYDGOSZCZ  - sprzedaż  w godzinach od 16.00 do 19.00, płatność tylko gotówką za odliczoną sumą (nie przyjmujemy płatności kartą).
KUP BILET ONLINE
www.eljazz.sklep.pl
NAJPIERW PROSIMY O ZALOGOWANIE W INTERNETOWYM SYSTEMIE SPRZEDAŻY , PO ZALOGOWANIU SYSTEM BEZPOŚREDNIO PRZENOSI DO PŁATNOŚCI PAYU

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl