Bydgoska Masa Krytyczna

2019-06-28 20:00
Bydgoszcz, start: pomnik Kazimierza Wielkiego przy Wałach Jagiellońskich

Informacje od Organizatora:
Rozpocznij lato z Bydgoską Masą Krytyczną! Zapraszamy na kolejny przejazd, który odbędzie się już w piątek, 28 czerwca o godz. 18. Ruszamy prawdopodobnie po raz ostatni z pomnika Kazimierza Wielkiego przy Wałach Jagiellońskich.
Bydgoska Masa Krytyczna za swój główny cel obrała walkę o lepszą infrastrukturę rowerową i rozwój ruchu rowerowego, ale naszym zadaniem jest też integracja rowerzystów i pokazanie, że na rowerze można dobrze się bawić. Czerwcowy przejazd będzie związany właśnie z tym ostatnim. Zapraszamy do udziału wszystkim, którym rower jest bliski i którzy chcą miło spędzić piątkowe popołudnie. Ruszamy o godz. 18 i wyjedziemy na ulice miasta, by zamanifestować obecność rowerzystów w ruchu ulicznym. Przejazd zakończymy w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku, gdzie zapraszamy na ognisko (prowiant we własnym zakresie). Przejazd jest zalegalizowany i będzie zabezpieczany przez Policję. Na przejazdy BMK nie obowiązują zapisy, wystarczy wsiąść na rower i dołączyć do nas.

odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl