logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

O czym opowie dzieciom stary kredens? - bezpłatne przedstawienie

2019-06-15 15:00
2019-06-15 16:00
Auchan Bydgoszcz
Dla dzieci
Auchan Bydgoszcz

Czy klasyczne opowieści o Złotej Kaczce oraz rycerzu walczącym ze smokiem mogą zaprezentować przedmioty zamieszkujące stary kredens? Takie cuda możliwe są tylko na scenie teatralnej Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. 15 czerwca mali widzowie zobaczą historię o wielkim bogactwie i walce ze złem, przedstawioną przez kuchenny wałek, drewniane łyżki oraz foremki do ciasta.
Spektakl „Historia starego kredensu” odkryje przed najmłodszymi gośćmi Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz niezwykłe tajemnice kuchennego mebla. Podczas przedstawienia maluchy poznają historię Grzecznego Rycerza, który dobrocią pokonał smoka oraz klasyczną legendę o bogactwie pilnowanym przez Złotą Kaczkę. Obie opowieści będą jednak zaprezentowane w dość nietypowy sposób - ich narratorami będą bowiem magiczne kuchenne przybory.
I tak, stolnica stanie się bajkowym królestwem, w którym rządzi Król Wałek Pierwszy. Jego życie narażone będzie na niebezpieczeństwo ze strony smoka, w którego rolę wcieli się kuchenny tłuczek. Chlebowa kromka ożyje, aby nucić pieśni o Złotej Kaczce pływającej w podziemnym stawie, a kuchenny ręcznik zagra biednego Jasia, marzącego o legendarnym bogactwie.
Spektakl zrealizowany w konwencji teatru przedmiotu z pewnością pobudzi dziecięcą wyobraźnię. Ożywające w trakcie wspólnej zabawy obiekty, w sposób dynamiczny i nowatorski opowiedzą dobrze już wszystkim znane legendy.
Wstęp bezpłatny!

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl