logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Wiersze i Dźwięki - Wojciech Trzciński i Maciej Stobrawa

2019-06-14 18:00
2019-06-14 19:00
Światłownia
Koncert
Światłownia

„Wiersze i Dżwięki”  - to spotkanie, na którym w sposób swobodny przeplatać się będą wiersz i piosenki dwóch autorów:
Wojciech Trzciński
Urodzony w Bydgoszczy, studia KUL Lublin,  kierunek – psychologia. kiedyś - praca w jednym z zakładów karnych, w oddziale dla skazanych z zaburzeniami psychicznymi. Prywatna praktyka psychoterapeutyczna . Żonaty. Lubi  chodzić ulicami oraz ocierać się o konkretne i ciekawe narracje – Singer, Chandler, Bukowski, Waltari, Chesterton, Greene, Kundera, Puzo, Głowacki…  Miłosz, Świrszczyńska, Hoeuellebecq – i owszem, również. Okazjonalnie pisuje wierszyki.  Niestety, nie śpiewa ich, lecz odczytuje - może to zresztą i dobrze.
Maciej Stobrawa - graniem na gitarze akustycznej lub elektrycznej i śpiewem próbuje oddać rytm, harmonię, puls basu, melodię i stworzyć emocjonalne zjawisko muzyczne -  piosenkę.
Od zawsze uzależniony do melodii, rytmu i harmonii muzycznej. W latach szkolnych - granie na perkusji i gitarach z przyjaciółmi i kolegami. W Poznaniu - granie na gitarze i śpiewanie w studenckim zespole rockowym „Północ”. W Bydgoszczy - granie na basie w hardrockowym zespole „Demos Down”. Potem nic……. nic…… bardzo długo nic ……. - jedynie granie do szuflady. Od 2013r. – granie na gitarach i śpiewanie min. własnych pomysłów muzycznych w rockowych aranżacjach w zespole „Niewidziani”. 
Zagranie na żywo autorskich kompozycji w wersji akustycznej ma oddać ich prostotę, bezpośredniość i pierwotny charakter.

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl