logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Trio Bez Nazwy

2019-06-14 21:00
2019-06-15 00:00
Basement Wine & Beer
Koncert
Basement Wine & Beer

Nowy zespół w przestrzeni artystycznej Bydgoszczy. Powstał z inicjatywy trójki młodych ludzi, którzy są muzykami z pasji ale również z wykształcenia. Do tej pory udzielali się osobno w różnego rodzaju projektach muzycznych, ale przyszedł czas, wyrażania  siebie w zespole który tworzą sami od podstaw i w którym rozumieją się bez słów. Aranżują utwory muzyki popularnej od lat 80 tych do współczesności. Wykonują muzykę rozrywkową, o dużym zróżnicowaniu stylistycznym. W skład Trio_Bez.Nazwy wchodzą 3 zupełnie różne i ciekawe osobowości artystyczne:
Daria Pawlewicz – wokalistka, absolwentka Wydziału Edukacji Muzycznej UKW w Bydgoszczy. Udziela się w projektach takich jak: „Kobieta według Młynarskiego”, „Kochamy polskie piosenki”, „Bydgoszcz otwarta i tolerancyjna”. Zdecydowanie najbardziej reprezentatywna część zespołu, uwielbia śpiewać wszelkiego rodzaju ballady muzyczne, mimo, że ma bardzo żywiołowy charakter i czasem trudno za nią nadążyć, ale chłopaki dają radę!
Mateusz Szałkiewicz – pianista, kompozytor, aranżer i absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Mózg naszego muzycznego świata, do reszty pochłonięty komponowaniem autorskich utworów, uwielbiający nowoczesne i mroczne brzmienia, reharmonizuje wszystko co wpadnie pod jego utalentowane ręce.
Eryk Redmerski  - gitarzysta i aranżer. Absolwent Wydziału Edukacji Muzycznej UKW w Bydgoszczy. Aktualnie również gitarzysta w projekcie „Deus Factor”. Podobno ma włoskie korzenie, ale to jeszcze niepotwierdzone info. Nasz niezastąpiony szofer, zakręcony na punkcie wszelakich nowości techniczno-sprzętowych oraz kolekcjoner gitar.
Bilety w cenie 10zł dostępne będą na miejscu, przy barze.
Rezerwacje:
w Messengerze lub pod numerem 514-646-039

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl