logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Piknik Organizacji Pozarządowych 2019

2019-06-16 12:00
2019-06-16 16:00
Wyspa Młyńska
Pozostałe
Wyspa Młyńska

W niedzielę, 16 czerwca w godzinach 12:00 do 16:00 spotykamy się na Wyspie Młyńskiej podczas IV Pikniku Bydgoskich Organizacji Pozarządowych, aby jeszcze lepiej się poznać, spędzić miło czas i zaprezentować swoją działalność mieszkańcom naszego Miasta.
Dla bydgoszczan będzie to przede wszystkim możliwość spędzenia miłego popołudnia z rodziną wśród wielu atrakcji przygotowanych przez przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, jednostki miejskie, wolontariuszy.
Od kilku lat, tradycyjnie, lokalne organizacje pozarządowe prezentują się mieszkańcom Bydgoszczy podczas wielkiego pikniku na Wyspie Młyńskiej. Każdy, kto chce dołączyć do trzeciego sektora lub po prostu dowiedzieć się na czym polega działalność tzw. NGO’sów powinien tego dnia w godz. 12.00-16.00 odwiedzić centrum Bydgoszczy.
Na mieszkańców, oprócz licznych stoisk wystawienniczych przygotowanych przez bydgoskie organizacje pozarządowe, czekają także inne atrakcje, w tym m.in.: występy artystyczne, strefa dla dzieci, strefa gastronomiczna i wiele innych.

______________________
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl