Grill Party

Wakepark
Wakepark

Informacje od Organizatora:
8 edycja Grill Party, którego rozpalamy wspólnie ze szkołą salsy kubańskiej "Si o Si".
Czekać na Was będzie wiele niespodzianek ,animacji ,konkursów, plażing,smażing,sporty wodne i nie tylko. Przygotujcie się na mix styli tanecznych: cubana, mambo, bachata, kizomba ,semba, nie zabraknie również ruedy.
 Zabieracie ze sobą jedzonko na grila, kocyś plażowy, dziewczynę, chłopaka, mamę, tatę, dzieci i teściową :) Aha i nie zapomnijcie o dobrym humorze.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dołączyć do „tanecznej rodziny”. Większość z Was  jest z nami od pierwszej edycji i liczymy na Waszą obecność również w tym roku. Tanecznych pasjonatów w Bydgoszczy jest coraz więcej, dlatego też zaproście znajomych i dołączcie do tego grilowego szaleństwa. Jak, co roku pogoda została już zamówiona więc ten problem mamy już z głowy.
Muzyczny start o godzinie 12:00:
dj Greg Gdańsk
dj Adalberto Bydgoszcz
dj Cubito Bydgoszcz
o wsparcie techniczne oraz nagłośnienie i oświetlenie zadba Grzegorz Kozłowski.
Wstęp na imprezę 10 zł

Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl