Warsztaty multimedialne ze Stefanem Kornackim

2019-06-13 19:00
Galeria Wspólna
Galeria Wspólna

Stefan Kornacki – artysta multimedialny, performer, reżyser, poeta, twórca grupy muzycznej SER CHARLES [Organek, Staszewski], współtworzy naukowo-artystyczną grupę INSTYTUT B-61, gdzie występował wspólnie z m.in. takimi artystami, jak: Tomasz Stańko, Mariusz Lubomski, L.U.C., Domowe Melodie czy Maja Kleszcz. Obecnie pracuje m.in. nad projektami Inscription, Local News oraz Szerokości. Laureat Talentów Trójki 2012, przyznawanych przez Program 3 Polskiego Radia, w kategorii sztuki wizualne. Stypendysta MKiDN, wyróżniony tytułem „Kulturysta”, przyznawanym przez Radiowy Dom Kultury.
wstęp wolny; liczba uczestników ograniczona.
Zapisy pod nr. tel. 600 275 087

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl