logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Sportowy Dzień Dziecka

2019-06-01 14:00
2019-06-01 17:00
Bydgoszcz, Klub Sportowy Gwiazda
Dla dzieci

MIASTO BYDGOSZCZ zaprasza najmłodszych wraz z rodzinami na Sportowy Dzień Dziecka w sobotę, 1 czerwca, w godzinach: 14.00 - 17.00 na terenie Klubu Sportowego „GWIAZDA” przy ul. Bronikowskiego w Bydgoszczy.
Głównym punktem tego dnia będzie 5. WIELKI MECZ CHARYTATYWNY METROPOLII BYDGOSZCZ  „Samorządowcy VS. Dziennikarze”.
Od czterech lat Miasto Bydgoszcz, przed wakacjami, organizuje Wielki Mecz Charytatywny. Drużyny rywalizują na piłkarskim boisku, grając na rzecz dotkniętych przez los dzieci. Ubiegłoroczna edycja tego wydarzenia, odbyła się w poszerzonej, metropolitalnej formule. Do wspólnej zabawy w szczytnym celu miasto zaprosiło Samorządowców oraz Dziennikarzy nie tylko z Bydgoszczy, ale także z gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz, a zebrane od sponsorów środki zostały podzielone pomiędzy Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych oraz Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Karolewie (Gmina Dobrcz).
W tym roku zagramy po raz piąty. Zaplanowany na 1 czerwca 2019 r. na godz. 15:00 mecz SAMORZĄDOWCY vs DZIENNIKARZE będzie połączony  z festynem rodzinnym z okazji Dnia Dziecka, w czasie którego na dzieci oraz ich opiekunów miasto przygotowuje liczne atrakcje w sportowym duchu.         
W programie imprezy zaplanowano moc darmowych atrakcji dla najmłodszych. Dla miłośników sportu przygotowano między innymi pokaz i warsztaty freestyle football  w wykonaniu Mistrza Polski Bartłomieja Raka. Dzieci będą mogły spotkać się  również z żużlowcami POLONII BYDGOSZCZ, wziąć udział w lekcjach ping – ponga z LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz oraz szkółce piłkarskiej zorganizowanej przez KS GWIAZDA Bydgoszcz. Cyklistów zapraszamy na darmowe przeglądy rowerów.
Poza tym w programie: interaktywne pokazy akrobatyczne z Jumping Place z Bydgoszczy, zabawa w wielkich kulach bodyzorbing, warsztaty ekologiczne, gry i konkursy sportowe. Nie zabraknie też tradycyjnych animacji festynowych takich jak: bańki mydlane, kręcenie baloników, malowanie buziek oraz dmuchanych zjeżdżalni. Na najmłodszych będzie też czekał słodki poczęstunek.
Wstęp i wszystkie atrakcje dla dzieci będą oczywiście bezpłatne!

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl