logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

TARGI KOSMETYKÓW I RÓŻNOŚCI NATURALNYCH - WKRĘĆ SIĘ W EKO

2019-06-15 11:00
2019-06-15 18:00
Kompleks Sportowy Zawisza
Pozostałe
Kompleks Sportowy Zawisza

Informacje od Organizatora:
Świadomość składów i to czego używamy na co dzień ma coraz większe znaczenie. To dlatego wszystko co eko staje się dla nas coraz ciekawsze i ważniejsze.
„Chcemy być praktyczną częścią rozwoju ekoświadomości i umożliwić mieszkańcom naszego powiatu przekonanie się dosłownie „na własnej skórze” jak szeroka i ciekawa może być oferta produktów naturalnych (szczególnie z zakresu pielęgnacji) oraz jak dobre są następstwa używania tych produktów” – mówią organizatorzy, Support Pharm.
Każdy, bez względu na wiek czy płeć powinien znaleźć na targach coś dla siebie. W jednym miejscu będzie można potestować, porównać, sprawdzić, kupić kosmetyki naturalne, ale także poszukać inspiracji na oryginalny prezent czy uzupełnić kosmetyczkę przed urlopem.
Spotkanie ma także na celu wspomaganie dobrych polskich producentów produktów naturalnych w rozwijaniu ich marek. „Mamy nadzieję, ze targi odwiedzą także lokalne firmy z branży kosmetycznej, fryzjerskiej, sportowej, dziecięcej, które znajdą natchnienie na poszerzenie swojej oferty o to co naturalnie przyjazne dla ciała i ducha” – dodają organizatorzy. Producenci mogą kontaktować się z nimi poprzez adres mailowy: eko@supportpharm.pl
Targi odbędą się 15 czerwca w godzinach 11-18 w Hali Tenisowej Zawisza przy ulicy  Gdańskiej 163 w  Bydgoszczy.
____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl