logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

11 Marsz Kapeluszowy

2019-06-09 11:00
2019-06-09 13:00
Plac Wolności
Pozostałe
Plac Wolności

Bydgoska Rada Seniorów i Pracownia Integracji Międzypokoleniowej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy serdecznie zapraszają Studentów Uniwersytetów Trzeciego Wieku, Uniwersytetów Każdego Wieku, Akademii Sztuk Wszelakich, Agory Nestora, Klubów Seniora, Domów Dziennego Pobytu, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz wszystkich sympatyków bajecznych i kolorowych kapeluszy niezależnie od wieku na "Jedenasty Marsz Kapeluszowy" który odbędzie się 9 czerwca 2019 roku w Bydgoszczy!
Mile widziane wszelkie nakrycia głowy! Eleganckie, bajeczne, kolorowe, fantazyjne, wytworne, tradycyjne, kreatywne, duże i małe, retro i futuro! Jesteśmy otwarci na wszelkie kapelusze!  Do udziału serdecznie zachęcamy całe rodziny i ich "familijne" kapelusze.
Zbieramy się na płycie Placu Wolności o godz. 11:00, a o godz. 11:30 wyruszamy z orkiestrą w kierunku Wyspy Młyńskiej gdzie czekają na nas atrakcje Jarmarku Świętojańskiego i 19. Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów „Babie Lato” 2019! To również okazja do zakupu prezentowanego rękodzieła oraz możliwość skosztowania wyrobów regionalnych! Szczególnie zapraszamy na występy kapel i zespołów folklorystycznych!

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl