Nagrody Prezydenta Miasta Bydgoszcz dla Nauczycieli Wychowania Fizycznego

W dniu 21 listopada odbyła się uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Miasta dla nauczycieli wychowania fizycznego za kreowanie, propagowanie postaw i działań pozytywnych społecznie, służących rozwojowi Miasta i kształtowanie jego pozytywnego wizerunku, na podstawie Uchwały Nr XLVII/1016/13 Rady Miasta Bydgoszczy z dnia 30 października 2013 r. w sprawie zasad przyznawania nagród Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Nagrody wręczała w imieniu Pana Prezydenta  Pani Iwona Waszkiewicz Z-ca Prezydenta Miasta oraz Adam Soroko Z-ca Dyrektora Wydziału Edukacji i Sporu

Nagrody Prezydenta Miasta otrzymało  10 nauczycieli z bydgoskich szkół:

• Zespół Szkół i Placówek nr 1
  • Szkoła Podstawowa nr 12
  • Szkoła Podstawowa nr 41
  • Zespół Szkół Drzewnych
  • Zespół Szkół Budowlanych
  • Szkoła Podstawowa nr 28
  • Zespół Szkół Handlowych
  • Zespół szkół nr 34
  • Szkoła Podstawowa nr 14
  • Szkoła Podstawowa nr 66

Wybrani nauczyciele wychowania fizycznego, skutecznie popularyzują zdrowy styl życia i promują systematyczną aktywność ruchową. W obliczu coraz gorszej kondycji młodych ludzi to bardzo ważne, ale trudne zadanie, wymagające szczególnych umiejętności i ponadstandardowego zaangażowania. Nagrodzone osoby, w pełni zasługują na miano wybitnego nauczyciela poprzez swój zawodowy profesjonalizm.