Bydgoszcz na świątecznych kartkach dzieci

Amelia, Nikola i Mikołaj to młodzi autorzy prac, którzy zwyciężyli w konkursie na kartkę świąteczną z motywem naszego miasta. W czwartek, 15 grudnia laureaci i wyróżnieni spotkali się z prezydentem i przewodniczącą Rady Miasta w bydgoskim ratuszu. Wydrukowane projekty przedstawiające bydgoski herb, spichrza i logo miasta zostaną wysłane jako życzenia Prezydenta i Przewodniczącej Rady Miasta.

W czwartek, 15 grudnia br. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego dla dzieci z bydgoskich zerówek i klas 1-3 szkół podstawowych. W corocznie ogłaszanym konkursie dzieci projektują kartki bożonarodzeniowe z motywem bydgoskim. Z laureatami i wyróżnionymi dziećmi spotkali się prezydent Rafał Bruski i przewodnicząca Rady Miasta Monika Matowska.

W tym roku wybrano 3 prace, które ozdobą kartki świąteczne wysłane przez prezydenta i przewodniczącą Rady Miasta do naszych partnerów, 10 wyróżniono. W sumie w konkursie wzięło udział 286 uczniów.

Zwycięskie prace należą do:
8-letniej Nikoli ze Szkoły Podstawowej nr 32

9-letniego Mikołaja ze Szkoły Podstawowej nr 19

6-letniej Amelii ze Przedszkola nr 6.

Galeria zdjęć z uroczystości TUTAJ