Twój biznes - szkolenia dla przyszłych przedsiębiorców

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na szkolenia bydgoszczan, którzy myślą o założeniu własnej działalności gospodarczej. Właśnie trwa maraton bezpłatnych warsztatów online, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak opracować swój biznesplan, jak zarejestrować działalność i jakie są instrumenty wsparcia przedsiębiorców.

•    TWÓJ POMYSŁ NA BIZNES - OPRACUJ BIZNESPLAN!
     9 grudnia, godz. 10.00 - 12.00

Czas na stworzenie części opisowej i finansowej biznesplanu. Podczas szkolenia prowadzący powie na co zwrócić uwagę przy ich tworzeniu i omówi strukturę biznesplanu, a uczestnicy stworzą go krok po kroku.

•    REJESTROWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
     10 grudnia, godz. 10.00 - 11.30

Masz pomysł na biznes, opracowany model biznesowy i biznesplan. Nie pozostało nic innego, jak zarejestrować własną jednoosobową działalność gospodarczą. Podczas szkolenia omówione zostaną najważniejsze aspekty wypełnienia wniosku CEIDG-1.

•    INSTRUMENTY WSPARCIA DLA PRZYSZŁYCH PRZEDSIĘBIORCÓW
     13 grudnia, godz. 14.00 - 15.00

Wiesz już, jak założyć i zaplanować swoją działalność gospodarczą. Ale czy masz świadomość z jakich instrumentów pomocowych możesz skorzystać? BARR zaprasza na spotkanie, na którym specjalista opowie o aktualnych możliwościach wsparcia Twojego biznesu. Spotkanie zakończy się videochatem z sesją pytań i odpowiedzi.

Wszystkie szkolenia są bezpłatne i odbywają się online. Skierowane są do osób myślących o założeniu własnej firmy.

Dwa pierwsze spotkania poprowadzi dr Maciej Górecki, p.o. kierownika Działu Wspierania Przedsiębiorczości w Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, wykładowca akademicki, certyfikowany trener przedsiębiorczości, zajmujący się w pracy zawodowej organizacją szkoleń dla przedsiębiorców oraz szeroko pojętym doradztwem biznesowym. Ostatnie z w/w szkoleń poprowadzi Paweł Mieńciuk, specjalista ds. wspierania przedsiębiorczości w Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, zajmujący się w pracy doradztwem w zakresie instrumentów finansowych oferowanym m.in. osobom myślącym o założeniu własnej działalności gospodarczej.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu wypełniają formularz zgłoszenia online, dostępny tutaj. Po rejestracji na dane szkolenie, pracownik BARR przekaże drogą mailową (na wskazany podczas rejestracji adres) instrukcję logowania i link do szkolenia.

Szkolenia organizowane są w ramach programu „Akcja Akceleracja!”.