Dodaj swoją firmę do bazy

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza firmy z Bydgoszczy i terenu gmin należących do stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz do zarejestrowania swojego przedsiębiorstwa oraz bezpłatnego korzystania z nowej bazy firm w regionie. Narzędzie jest bezpłatne. BARR oferuje wsparcie i pomoc.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego (BARR) na co dzień aktywnie wspiera lokalną przedsiębiorczość oraz promuje gospodarczy potencjał Bydgoszczy i regionu. W ramach tych działań w ostatnim czasie przygotowana została zupełnie nowa baza firm w regionie, której celem jest prezentacja lokalnego rynku, jak również wspomaganie w niekomercyjny sposób nawiązywania kontaktów biznesowych.

Jak korzystać z bazy firm w regionie?

Baza firm w regionie dostępna jest na stronie internetowej BARR. Korzystanie z narzędzia jest całkowicie bezpłatne. Zachęcamy przedsiębiorców do zarejestrowania swojego przedsiębiorstwa i utworzenia własnego profilu firmy. Można to zrobić za pomocą prostego formularza w zakładce „Dodaj firmę do bazy”.

Po rejestracji użytkownik otrzymuje wiadomość e-mail wraz z linkiem aktywacyjnym do swojego profilu firmy, który należy uzupełnić niezbędnymi informacjami o przedsiębiorstwie. Profil firmy będzie widoczny w bazie po zaakceptowaniu go przez administratora serwisu.

Wszystkie utworzone profile firm wyświetlane są w formie listy, którą można przeszukiwać alfabetycznie lub filtrować według lokalizacji, wielkości przedsiębiorstwa czy branży. Szczegółowa instrukcja korzystania z bazy znajduje się w regulaminie dostępnym na stronie bazy firm w regionie.

W przypadku wystąpienia problemów technicznych lub pytań związanych z funkcjonowaniem bazy, prosimy o kontakt:
•  e-mail: msp@barr.pl
•  tel.: 885 550 233 (Maciej Górecki) lub 785 150 558 (Paweł Mieńciuk).

Szczegóły: tutaj oraz na facebooku.