Wyjątkowe rzeczy na targach "Rękoczyny"

17 i 24 marca odbędzie się 18. edycja Targów Rzeczy Wyjątkowych – „Rękoczyny”. To okazja, aby kupić oryginalne rękodzieło, m.in. ceramikę, biżuterię z akwareli, naturalne świece, miody i pszczele produkty czy torebki wykonane z tkanin upcyklingu. Tegoroczna, wiosenna edycja targów odbędzie się w klimatycznych Młynach Rothera.

Rękoczyny to wyjątkowe targi skupiające lokalnych twórców związanych z rzemiosłem, modą i wzornictwem. Tegoroczna, wiosenna edycja odbędzie się w dwóch terminach: 17 (niedziela) i 24 (niedziela) marca w Młynach Rothera. Mury Młynów wypełni kilkudziesięciu rękodzielników i projektantów. Jeżeli szukacie nietuzinkowych i wyjątkowych produktów, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Podczas targów swoją bogatą ofertę przedstawi około 70 wystawców. Bydgoszczanie na targach będą mieli okazję wyszukać m.in. przepiękne ozdoby, bukiety, maskotki, upominki dla najbliższych, elementy dekoracyjne i wyposażenie do domu. Torby z tkanin upcyklingu, rękodzieło szydełkowe, odzież, akcesoria do włosów, biżuteria z akwareli, produkty do aromaterapii, naturalne świece zapachowe, pracownia florystyczna, rękodzieło tworzone z drewna, miody i pszczele produkty, ręcznie robione słodycze – to tylko kilka z propozycji przygotowanych przez wystawców. Nie zabraknie też ręcznie robionej biżuterii, ceramiki, wikliny. - Kolejna edycja Rękoczynów - targów rzeczy wyjątkowych odbędzie się w dwie niedziele poprzedzające Wielkanoc. Cała impreza odbywa się w duchu slow i eko. Przyjadą do nas wystawcy nie tylko z regionu, ale także z okolic Łodzi, Warszawy, Poznania czy Gdańska. Te dwie niedziele będą świetną okazją nie tylko do nabycia unikalnych produktów, ale także do rozmowy z bardzo ciekawymi ludźmi, dla których wzornictwo, moda, rękodzieło czy rzemiosło to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. Zapraszamy też czworonogich milusińskich - na nasze targi można wejść z psem. A i dla nich mamy coś specjalnego - 17 marca warto odwiedzić stanowisko matowe.love, gdzie dostępne będą specjalne maty węchowe, a 24 marca stanowisko Butter up! z ekologicznymi kosmetykami dla czworonogów.  Mamy bardzo dużo wystawców, którzy podczas dwóch niedziel pojawią się u nas tylko raz, dlatego warto zajrzeć do nas dwa razy, by niczego nie przegapić – mówi organizatorka wydarzenia Katarzyna Wiśniewska.
Targi odbędą się w niedzielę 17 i 24 marca w godz. 12:00 – 20:00 w Młynach Rothera, ul. Mennica 10. Wstęp wolny, szczegóły TUTAJ.