Wybory Rady Osiedla Bocianowo –Śródmieście –Stare Miasto

W czwartek, 6 kwietnia br., o godz. 17.30 w Hotelu Pod Orłem (sala Malinowa) przy ul. Gdańskiej 14 odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, podczas którego mieszkańcy wybiorą 21 członków Rady Osiedla Bocianowo –Śródmieście –Stare Miasto na kadencję 2017-2021.

Rejon wyborczy obejmuje następujące ulice:

3 Maja, 19 Marca 1981 r., 20 Stycznia 1920 r., Adama Asnyka, Adama Czartoryskiego, al. Powstańców Wielkopolskich od 1 do 3 i od 2 do 10, al. Adama Mickiewicza, Aleje Ossolińskich, Aleksandra Fredry, Andrzeja Szwalbego, Augusta Cieszkowskiego, Bernardyńska, Bocianowo, Bolesława Chrobrego, Bolesława Rumińskiego, Bulwary, Chocimska, Chwytowo, Czesława Miłosza, Długa, Dolina od 2 do 8, dra Emila Warmińskiego, Drukarska, Dworcowa, Farna, Franciszka Druckiego-Lubeckiego, Gdańska od 1 do 145 i od 2 do 140, Gimnazjalna, Grodzka, Grudziądzka, Henryka Sienkiewicza, Hetmańska, Ignacego Paderewskiego, Jagiellońska od 1 do 47 i od 2 do 52, Jana III Sobieskiego, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Jana Karola Chodkiewicza od 1 do 23 i od 2 do 30, Jana Kasprowicza, Jana Kazimierza, Jana Matejki, Jana Zamoyskiego, Jezuicka, Józefa Sowińskiego, Józefa Sułkowskiego od 1 do 9, Juliana Ursyna Niemcewicza, Juliusza Słowackiego, Karmelicka, Karola Libelta, Karola Marcinkowskiego, Karola Szymanowskiego, Kaszubska, Kręta, Królowej Jadwigi od 16 i od 23 do końca, Krótka, ks. Augustyna Kordeckiego, ks. Hugona Kołłątaja, ks. Ludwika Sieńki, ks. Piotra Skargi, ks. Ryszarda Markwarta, ks. Stanisława Konarskiego, ks. Tadeusza Skarbka-Malczewskiego, ks. Waldemara Preissa, Ku Młynom, Kwiatowa, Lipowa, Maksymiliana Piotrowskiego, Mariana Langiewicza, marszałka Focha od 1 do końca i od 2 do 36, Mazowiecka, Melchiora Wierzbickiego, Mennica,  Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Mostowa, Niedźwiedzia, Nowy Rynek, Obrońców Bydgoszczy, Ogrodowa, Park Ludowy im. „Wincentego Witosa”, Parkowa, pl. Kościeleckich, pl. Piastowski, pl. Poznański, pl. Tadeusza Kościuszki, pl. Teatralny, pl. Weyssenhoffa, pl. Wolności, pl. Zbawiciela, pl. Pocztowa, Pod Blankami, Podgórna od 1 do 3 i od 2 do 4, Podolska, Podwale, Pomorska, Poznańska, Przesmyk, Przy Zamczysku, Przyrzecze, Racławicka, Rybi Rynek, Rycerska, Ryszarda Berwińskiego, Sielanka, Spichlerna, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Stary Port, Stary Rynek, Stefana Batorego, Szczepana Jankowskiego, Ślusarska, św. Floriana, św. Trójcy, Świecka, Świętojańska, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Rejtana, Tamka, Teofila Magdzińskiego, Trybunalska, Unii Lubelskiej, Urocza, Wały Jagiellońskie, Warszawska, Wąska, Wełniany Rynek, Wileńska, Władysława Reymonta, Zaułek, Zbożowy Rynek, Zduny, Zygmunta Augusta, Zygmunta Krasińskiego, Zygmunta Moczyńskiego.

W zebraniu  sprawozdawczo-wyborczym z prawem głosowania mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, stale zamieszkałe w rejonie wyborczym. Zarząd Osiedla Bocianowo –Śródmieście – Stare Miasto - organizator zebrania, prosi o zabranie dowodów tożsamości.