Szukasz zawodowych wyzwań? Przyjdź na Targi Pracy Offerty 2023

Przed nami kolejna edycja Targów Pracy Offerty, które odbędą się w najbliższy czwartek (23.11) w hali Immobile Łuczniczka. Na chętnych czekać będzie blisko 60 firm i 11 instytucji związanych z rynkiem pracy. Wstęp wolny.

Kilka tysięcy zainteresowanych poszukiwaniem lub zmianą pracy – tyle osób każdego roku odwiedza bydgoskie Targi Pracy Offerty. W tym roku nowych pracowników szukać będą między innymi firmy z branży turystycznej, bankowości i finansów, logistyki, inżynierii, IT ale także instytucje publiczne. Przedstawiciele firm czekać będą na odwiedzających na swoich stoiskach, część poprowadzi warsztaty.
Tym razem na targach pojawi się  57 firm oraz 11 instytucji związanych z rynkiem pracy, fundacje oraz wiele innych podmiotów.

Impreza rozpocznie się o godz. 11. W trakcie całego wydarzenia w hali Immobile Łuczniczka na przybyłych czekać będzie też sporo atrakcji. W punkcie CV specjaliści pomogą przygotować dokumenty aplikacyjne. Będzie też możliwość wykonania zdjęcia do CV.
Akademicka Grupa Ratownicza CM UMK przeprowadzi szkolenie z pierwszej pomocy. Bezpłatnie będzie można również zmierzyć sobie cukier i ciśnienie tętnicze. Na odwiedzających czekać też będzie strefa gier.
O godz. 12 rozpocznie się debata "Kariera jest Kobietą". Wśród uczestniczek znajdą się Elżbieta Sadurska (Atos Poland Global Services), Kpt. Agnieszka Wollmann (Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej), Anna Zygner (Ikea Bydgoszcz), Edyta Wiwatowska (Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego) oraz dr Magdalena Bergmann (socjolog).
Panie odpowiadać będą na pytania: dlaczego coraz więcej pań wybiera karierę w branżach uznawanych dotąd za "męskie"? Czy płeć pracownika wpływa na wynagrodzenie? Czy pracodawca powinien ułatwiać życie pracującym matkom?

Organizatorem wydarzenia jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier.

– To największa siła tych targów, że organizujemy je wspólnie, nie tylko dla naszych studentów. Otwieramy się na wszystkich mieszkańców Bydgoszczy i regionu poszukujących pracy lub marzących o zmianie swojej dotychczasowej kariery. Nasi wystawcy zgodnie podkreślają, że to jedyne miejsce, w którym każda z firm ma możliwość spotkać kandydata na miarę swoich potrzeb i zainteresowań – mówi Emilia Przybylska, Koordynator tegorocznych targów.

Więcej o targach TUTAJ.