logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Szukasz pracy? Przyjdź na targi!
Szukasz pracy? A może chcesz zdobyć nowe umiejętności? Przyjdź na Targi Pracy i Kariery – YOUR FUTURE 2023, które odbędą się 23 marca br. w godzinach 10:00 – 14:00 na kampusie Politechniki Bydgoskiej. Wstęp jest wolny.


Wydarzenie kierowane jest do studentów bydgoskich uczelni, uczniów szkół branżowych oraz osób poszukujących pracy w naszym regionie. Na targach będzie można m.in. zapoznać się z ofertami pracy, staży i praktyk, skonsultować z doradcami zawodowymi dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) i przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej. Podczas targów będzie można spotkać się z przedstawicielami 60 przedsiębiorstw, służb mundurowych oraz instytucji rynku pracy. Wśród wystawców znajdą się m.in. Atos, Frosta, Hanplast, Unilever, PESA, Budimex, Belma czy Strabag. Będą też przedstawiciele Komendy  Wojewódzkiej Policji czy Wojskowego Centrum Rekrutacji. Pełna lista wystawców TUTAJ

- Po dwuletniej przerwie zapraszamy na największe wiosenne targi pracy i kariery. Swoje oferty staży, praktyk i pracy zaprezentuje ponad 40 przedsiębiorców. Odwiedzający będą mogli skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne, uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą a przedstawiciele firm będą mieli okazję do przeprowadzenia rozmów networkingowych. Zaplanowaliśmy też debatę w 2 tematach: szkolnictwo branżowe – stereotypy a rzeczywistość oraz sektor nowoczesnych usług dla biznesu – możliwości rozwoju zawodowego. W debacie wezmą udział eksperci ze świata nauki i biznesu – mówi Magdalena Kozłowska z Biura Karier Politechniki Bydgoskiej. 

Partnerami wydarzenia są Miasto Bydgoszcz i Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego. Więcej TUTAJ.