logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Przed nami Wakacyjne Kino Plenerowe
Znane filmy oglądane w pięknej scenerii. Już w najbliższy weekend startuje Wakacyjne Kino Plenerowe, które jest realizowane dzięki głosom mieszkańców oddanym w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.


Pokazy filmowe odbywać się będą przez całe lato i to w różnych lokalizacjach. Zaczynamy już w najbliższy piątek (5.07) nad Balatonem. Na widzów czekać będą leżaki i ciepłe koce. O godz. 21.30 obejrzymy komedię "Imprezowi rodzice". Na Balatonem kino plenerowe pojawiać się będzie w każdy piątek lipca, a także 2, 9 i 16 sierpnia.
Jeszcze jednak w najbliższy weekend wszyscy chętni będą mogli obejrzeć filmy w kinie plenerowym nad Kanałem Bydgoskim (polana przy V Śluzie, sobota, 6 lipca, godz. 21.30) i na bulwarach nad Wisłą w Starym Fordonie (niedziela, 7 lipca, godz. 21.30). W sobotę obejrzymy film "Jak rozmawiać z psem", a w niedzielę "Miłość, Ślub i Inne Nieszczęścia".
Warto dodać, że jeszcze w lipcu Wakacyjne Kino Plenerowe zawita pod miejskie tężnie do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku, na os. Wyżyny (ul. Modrakowa), os. Nowy Fordon (ul. Hallera) i na Osową Górę (ul. Wielorybia).
Więcej TUTAJ.