logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Przed nami ostatni weekendowy rajd




Ponad 100 osób w miniony weekend wzięło udział w rajdzie do Nakła nad Notecią w ramach rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W sobotę zapraszamy na wspólny przejazd do Wierzchucic.


Trwa rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W całej Polsce odbywają się rajdy rowerowe, a rowerzystki i rowerzyści zdobywają punkty dla swoich miast, lub gmin. Metropolia Bydgoszcz w minioną sobotę zorganizowała rowerowy przejazd do Nakła nad Notecią. Wzięło w nim udział 130 osób.

Już w najbliższą sobotę, 27 czerwca odbędzie się ostatni weekendowy przejazd. Tradycyjnie już o godz. 10 wyruszymy ze Starego Rynku, a celem będzie położona w gminie Sicienko miejscowość Wierzchucice. Zapisy TUTAJ.
Przypomnijmy, że rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski kończy się 30 czerwca. Już dziś zapraszamy na nocne zakończenie tegorocznej edycji RSP. Spotkamy się 30 czerwca o godz. 22.00 na Starym Rynku i przejedziemy 25 km ulicami Bydgoszczy.