logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Otwieramy Centrum Seniorów "Dworcowa 3"
Bydgoscy seniorzy zyskają nowe miejsce do spotkań. W środę (6.12) oficjalnie otwarte zostanie Centrum Seniorów "Dworcowa 3".


Po generalnym remoncie i konsultacjach społecznych Centrum Seniorów "Dworcowa 3" zostanie oficjalnie otwarte. To będzie wyjątkowe miejsce służące jako ogólnodostępna przestrzeń dla osób starszych. Miejsce służyć ma organizacji zajęć, spotkaniom seniorów, obsłudze urzędniczej. Będzie też pełnić funkcje informacyjne. Obiekt dedykowany będzie seniorom, ale sprzyjać ma powstawaniu przyjaznych relacji międzypokoleniowych.
Już od jutra zapraszamy organizacje pozarządowe i stowarzyszenia chcące prowadzić zajęcia z myślą o seniorach i dla seniorów.


Oficjalnie otwarcie Centrum Seniorów "Dworcowa 3" nastąpi w środę (6.12). Od godz. 12.30 zapraszamy na zajęcia (zapisy TUTAJ) "Joga dla Seniorów", a o godz. 15 rozpoczną się Warsztaty krawieckie". W godz. 16-18 będzie można spotkać się z prawnikiem. Ale to nie koniec. Przez cały dzień zapraszamy na międzypokoleniowe budowanie i zabawy z klocków LEGO oraz rodzinne „planszówkowanie” i szachy.

Będziemy także wspólnie kolędować przy muzyce na żywo i zwiedzać Centrum Seniorów Dworcowa 3.
Więcej TUTAJ.