logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Nowy miejski konkurs "Bydgoszcz kręci"
Ogłaszamy konkurs „Bydgoszcz kręci” na najciekawszy obraz filmowy z miastem w roli głównej. Najlepsze projekty otrzymają pieniądze na realizacje.


Nowy miejski konkurs adresowany jest do twórców z branży, którzy chcieliby wyprodukować obraz filmowy poruszający tematykę związaną z Bydgoszczą i jednocześnie kreujący pozytywny wizerunek miasta.

Formy sztuki filmowej są dowolne – czekamy na pomysły przygotowania filmu fabularnego, serialu telewizyjnego, dokumentu, ale też filmu animowanego, reklamowego czy teledysku. Także tematyka zależy od pomysłowości autora scenariusza – zaprezentowanie atutów miasta może dotyczyć walorów historycznych, krajoznawczych, ale też gospodarczych, kulturalnych i wszystkich tych, które w pozytywny sposób wpływają na rozwój miasta.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 31 stycznia 2017 r. Ogłoszenie wyników odbędzie się 13.02.2017 r. Ostateczne zakończenie produkcji i przekazanie miastu gotowego filmu powinno nastąpić do 30.11.2017 r.

Dofinansowanie jednego projektu nie może przekroczyć 100 tys. zł., a kwota dofinansowania nie może przekroczyć połowy całego budżetu produkcji.

TUTAJ znajdziecie regulamin konkursu. TUTAJ dostępne są kryteria oceny. TUTAJ czeka na Was formularz zgłoszeniowy.