Nowy magazyn „Bydgoszcz Informuje”

Zbigniew Szerląg wykuł balustrady i lampy do najpiękniejszego mostu w Polsce, czyli naszego mostu Staromiejskiego. W najnowszym, bezpłatnym miejskim magazynie „Bydgoszcz Informuje” jeden z ostatnich kowali opowiada o swej pracy.

W tym wydaniu przeczytamy także rozmowę z Tomaszem Zaboklickim. Były prezes i współwłaściciel PESY opowiada o swej pasji do podróżowania i fotografowania natury. Mówi także o wyprawie w Himalaje, której omal nie przypłacił życiem.
Zapraszamy oczywiście na festiwal Podróżnicy i finałowy mecz żużlowców Abramczyk Polonii. Wiadomo już także, kim są kolejni bydgoszczanie, którzy znajdą się w Alei Autografów na ul. Długiej. Prezentujemy również najnowsze i najnowocześniejsze przedszkole w mieście. I najważniejsze – Bydgoszcz i bydgoszczanie pomagają powodzianom na południu Polski.

Magazyn „Bydgoszcz Informuje” bezpłatnie do wzięcia w ponad stu miejscach w mieście. A po jeszcze więcej wieści z miasta zapraszamy na portal bydgoszczinformuje.pl