Nowy magazyn „Bydgoszcz Informuje”

Od środy (24 lipca) dostępny jest już bezpłatny, miejski magazyn „Bydgoszcz Informuje”. Można go wziąć m.in. w wielu bydgoskich marketach, galeriach handlowych, miejskich instytucjach i bibliotekach.

W tym numerze z okładki uśmiechają się do nas Helena Wiśniewska i Iga Baumgart-Witan, bydgoskie zawodniczki, które wystartują na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Walka o medale zaczyna się w sobotę (27 lipca). Trzymamy kciuki za dwanaścioro naszych reprezentantek i reprezentantów. W magazynie przeczytacie o ich medalowych szansach.

W najnowszym „Bydgoszcz Informuje” nastolatek z VI LO opowiada o swoim rocznym pobycie w amerykańskiej szkole. Piszemy także o miejskich inwestycjach np. przebudowie ronda Jagiellonów. Zapraszamy również do podziwiania najpiękniejszych kadrów miasta nagrodzonych w konkursie „Foto Bydgoszcz” i prezentujemy program sierpniowego festiwalu Fontanna Muzyki.

Więcej informacji na portalu bydgoszczinformuje.pl