Nowe „Bydgoszcz Informuje”

W 50. jubileuszowym wydaniu bezpłatnego, miejskiego magazynu „Bydgoszcz Informuje” namawiamy do zgłaszania projektów w nowej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. To okazja, żeby zmienić miasto i swoje najbliższe sąsiedztwo według własnego pomysłu. Uwaga – czas zgłaszania projektów mija 30 czerwca.

Jest też inna propozycja dla aktywnych, szczególnie bydgoskich seniorów. W sobotę, od Przemarszu Kapeluszowego, rozpoczyna się Seniorada. To rekordowa edycja – 105 wydarzeń w ciągu tygodnia w 25 miejscach. Świetnie zapowiada się także Ster na Bydgoszcz – 22 i 23 czerwca wiele atrakcji.

W najnowszym numerze BI zapraszamy do Myślęcinka, gdzie w zoo urodziły się nowe zwierzęta. Warto także zobaczyć, jak zmieniły się ulice Starego Miasta. Dowiemy się także, dlaczego Filharmonia Pomorska zejdzie pod ziemię. A dla fanów pieszej turystyki – rozmowa o szlakach turystycznych wokół Bydgoszczy.
Przypominamy - „Bydgoszcz Informuje” można wziąć bezpłatnie w ponad 100 miejscach w Bydgoszczy.

Więcej informacji z miasta na portalu bydgoszczinformuje.pl