Drugi etap na osiedlu Wyzwolenia

Pomiędzy ulicami Wybudowanie i Osiedlową w Starym Fordonie powstanie kolejny budynek. Znajdzie się w nim 46 mieszkań.

Nowa zabudowa na uzupełniać oddany do użytku w 2014 roku pierwszy etap mini osiedla „Wyzwolenia”.  Obecnie składa się on z dwóch budynków oraz pawilonu handlowego. Wkrótce rozpocząć ma się wznoszenie trzeciego bloku. Inwestorem jest firma Apro Investment. Elewacje utrzymane będą w kolorze bieli, szarości i zieleni, jak w budynkach zrealizowanych w pierwszym etapie. Zaprojektowano 46 mieszkań o powierzchniach od 30 do 98 metrów kwadratowych. Te znajdujące się na parterze będą posiadały ogródki, a największe na ostatniej kondygnacji przestronne tarasy. Pod budynkiem znajdować ma się haka garażowa.

Fot. Materiały inwestora (pierwszy etap)