Czas na Terenową Masakrę

Blisko 3000 osób już w najbliższy weekend wystartuje w kolejnej odsłonie Terenowej Masakry. Spóźnialscy mają ostatnią szansę, by się zapisać do startu.

Terenowa Masakra to bieg z wieloma zaskakującymi przeszkodami w ekstremalnie trudnym terenie. Tradycyjnie rywalizacja toczyć się będzie w Myślęcinku. Na trasie na uczestników czekają utrudnienia wymagające wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy.
Dorośli wystartują w biegach głównych, a dzieci mogą sprawdzić się w sobotniej rywalizacji biegowej i sprawnościowej.

W weekend (8-9.06), na starcie pojawi się 2 500 dorosłych biegaczy, a także blisko 500 dzieci. Wciąż można się rejestrować, zapisy otwarte są do środy, 5 czerwca do północy.

Zawodnicy mogą zmierzyć się aż w czterech wariantach biegu:

• 3 kilometry;
  • 5 kilometrów (30 przeszkód);
  • 7 kilometrów;
  • 10 kilometrów (50 przeszkód).

Zawody dla dzieci zostaną rozegrane w sobotę, 8 czerwca od 14:20 w trzech kategoriach:

• bieg I –  godz. 14.20 (roczniki 2018-2022) – dystans ok. 300m;
  • bieg II – godz. 14.40 (roczniki 2018-2022) – dystans ok. 300m;
  • bieg III – godz. 15.00 ( 2016- 2017)- dystans ok. 500m;
    bieg IV – godz. 15.20 (2013- 2015) – dystans ok. 700m .

- Terenowa Masakra to bieg, którego unikatowa atmosfera przyciąga zawodników z całego kraju. Zawody wywodzą się z Bydgoszczy i mają promować nie tylko sport, ale także walory turystyczne naszego pięknego miasta - opowiada Rafał Szulakowski, organizator Terenowej Masakry.
- Biegi na 3 i 5 kilometrów są dostępne praktycznie dla każdego, dłuższe dystanse wymagają już pewnego przygotowania. Wszystkich tych, którzy chcieliby się dobrze bawić w gronie przyjaciół  znajomych, zapraszamy do zgłoszeń grupowych i wyruszenia na trasę w jednej fali startowej. Gwarantujemy wyjątkowe emocje i dużo rozrywki w błocie, wodzie oraz na różnego rodzaju przeszkodach - dodaje.

Więcej informacji TUTAJ.