Czas na Jesienną Rywalizację Rowerową

Przed nami 3. edycja Jesiennej Rywalizacji Rowerowej. To nie tylko dobra zabawa, ale też szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Startujemy w piątek, 18 października.

Piękna aura jesienna zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dlatego też już po raz trzeci zapraszamy do udziału w Jesiennej Rywalizacji Rowerowej, która odbędzie się w dniach 18-31 października br.
Oprócz dobrej zabawy na najlepszych czekać też będą nagrody rzeczowe.
W kategorii open zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn nagrodą za pierwsze miejsce będzie radar Garmin, za drugie miejsce pokrowiec rowerowy, a za trzecie zestaw narzędzi.
Najlepsze trójki w kategoriach wiekowych zdobędą torby rowerowe podsiodłowe, które świetnie sprawdzą się podczas każdej rowerowej wyprawy. Warto rozpocząć rywalizację już pierwszego dnia. Każda osoba, która w jednym treningu pokona 30 km w dniu 18.10 powiększy swoją kolekcję wirtualnych odznak.

Jak wziąć udział?
Konkurs ma charakter otwarty. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta” i dołączyć do zabawy klikając „Dołącz” w panelu „Rywalizacje”. Przyłączyć można się w dowolnym momencie trwania zabawy aż do ostatniego dnia października. Pamiętajcie, że bez tego, kilometry wykonane w aplikacji nie zaliczą się do rywalizacji. Wykonując trening należy włączyć aktywność „jazda na rowerze” lub „kolarstwo” i ruszyć w drogę. Ranking uczestników będzie na bieżąco dostępny w panelu „Rywalizacje” w aplikacji.
Regulamin zabawy TUTAJ.