logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Bydgoszcz Informuje - nowe wydanie
Dostępny jest już najnowszy numer "Bydgoszcz Informuje". Co w nim znajdziemy?


Kamil Kulik, bydgoski renowator obuwia jest tak dobry w swoich fachu, że swoje najcenniejsze pary butów do naprawy wysyłają mu ludzie z całej Polski. Ma ambicje, by jego zakład stał się najlepszy w Europie w tej branży.

Szkolenie młodych żużlowców w Bydgoszczy od lat jest chlubą klubu ze Sportowej. Wychowankowie Jacka Woźniaka na zawodach miniżuzla pokazywali nie raz nadzwyczajne umiejętności i możliwości. Czy będą je w stanie pokazać także w zawodach juniorskich?

Nasze miasto zostało włączone do Sieci Miast Kreatywnych UNESCO w dziedzinie muzyki. Co zyskają na tym bydgoskie instytucje kultury i przede wszystkim – mieszkańcy?

Rondo Jagiellonów zmieni się – w końcu będzie dostępne również dla osób z niepełnosprawnościami. Wiele z postulatów przekazywanych przez mieszkańców w trakcie konsultacji społecznych nad zmianami uda się zawrzeć w projekcie jego przebudowy.

Jarmark Świąteczny w Bydgoszczy ma swój niepowtarzalny klimat – bydgoszczan nie trzeba specjalnie zachęcać, by skorzystali z jego atrakcji. Jakie propozycje przypadły im najbardziej do gustu?

Bydgoska Spółdzielnia Spożywców dźwiga się z zapaści i zamierza „rozpychać się” na bydgoskim rynku. Dawny „Rywal” ma stać się flagowym sklepem sieci, reszta placówek ma być dostosowana do współczesnych realiów i oczekiwań klientów. Czym BSS zamierza przyciągać do swoich sklepów?

Zapraszamy do lektury – w papierze i na www.bydgoszczinformuje.pl