logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Bydgoski Dzień Kobiet. Będzie się działo
Dzień po Międzynarodowym Dniu Kobiet, w sobotę 9 marca, Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny i Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze organizuje „Bydgoski Dzień Kobiet”. Z Bydgoszczankami spotka się m.in. Prezydent Rafał Bruski. Wstęp jest wolny, obowiązuje rejestracja.


Wspólnie z partnerami BCTW przygotowało bogaty program wydarzenia. Każda uczestniczka znajdzie coś dla siebie. - Postaramy się spełniać Wasze życzenia, które pozwolą na chwilę relaksu dla harmonii ciała i ducha. Zadbamy o zdrowie, urodę, kondycję fizyczną oraz miłe podniebieniu doznania - zachęca Magdalena Zach, kierownik ds. marketingu i PR Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego.

W programie między innymi: warsztat wizerunku biznesowego, który poprowadzi Katarzyna Muzyczyszyn, praktyczne wytyczne do metamorfozy i treningu przekaże Michalina Kasprowicz a Damian Rozmarynowski wygłosi prelekcję o mocnych stronach zespołów. Będą warsztaty jogi, spotkanie z sommelierem, kurs chodzenia w szpilkach, pokaz mody i mnóstwo innych atrakcji. Pojawią się stoiska firm, których działalność związana jest z aspektami życia kobiet. Skorzystać będzie można z porad kosmetycznych. Dawkę dobrego humoru zapewni Paulina Potocka ze swoim programem stand up’owym.

Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski zaprasza do debaty w kręgu Bydgoskich Kobiet Sukcesu, które podzielą się doświadczeniami, inspiracją i drogą, jaką przemierzyły do sukcesu. W gronie rozmówczyń znajdą się Magdalena Fularczyk-Kozłowska (wioślarka, mistrzyni olimpijska), Agnieszka Lange-Olszewska (prezeska Zarządu Fundacji „Pro Omnis”), dr n. med Maria Lorentowicz-Zagalak (właścicielka Centrum Stomatologii i Konsul Honorowa Republiki Serbii), Marzena Matowska (dyrektorka Miejskiego Centrum Kultury), Katarzyna Meger (prezeska Bydgoskiego Klastra Przemysłowego), dr Anna Nadolska (kierowniczka Działu Historii MOB, badaczka dziejów bydgoskich kobiet), dr hab. Renata Tomaszewska, prof. UKW (pełnomocniczka Rektora UKW ds. równości płci) oraz współprowadząca panel Dorota Glaza (dyrektorka Biura Aktywności Społecznej).

- Serdecznie zapraszam do wspólnej rozmowy, w której liderki i mistrzynie w swoich branżach - kultury, nauki, biznesu, działalności społecznej i innych dziedzinach aktywności - opowiedzą o różnych obliczach sukcesu i sposobach jego rozumienia - zaprasza Rafał Bruski.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ze względów organizacyjnych obowiązuje elektroniczna rejestracja.Więcej informacji i program wydarzenia TUTAJ.