Biuro za złotówkę w BPPT!

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny rusza z kolejną promocyjną ofertą dla nowych klientów. Firmy rozpoczynające działalność w biurowcu IDEA Przestrzeń Biznesu za pierwszy miesiąc najmu zapłacą tylko 1 zł. Promocja obejmuje także korzystanie z miejsca parkingowego w garażu podziemnym, odbiór korespondencji i przesyłek oraz usługę sprzątania. Największym atutem BPPT jest jednak otoczenie biznesowe składające się ze 170 dobrze prosperujących już firm.

Za wynajem biura w biurowcu IDEA Przestrzeń Biznesu złotówkę zapłacą przedsiębiorcy przez pierwszy miesiąc korzystania z biura. Warunkiem jest podpisanie umowy najmu na czas nieokreślony z minimum 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Promocja obejmuje także korzystanie z miejsca parkingowego w garażu podziemnym, odbiór korespondencji i przesyłek oraz usługę sprzątania wynajętego biura. Promocja obejmuje wyłącznie nowych Klientów, tzn. z promocji wyłączeni są Klienci, którzy mają aktualnie lub w przeszłości mieli zawartą umowę najmu biura w biurowcu IDEA Przestrzeń Biznesu. Liczba lokali objętych promocją jest ograniczona. Decydująca jest kolejność zgłoszeń, które można składać od początku czerwca do końca września.

Nowa promocja BPPT zachęcać ma przede wszystkim młode bydgoskie firmy do rozpoczęcia działalności w parku. Wpisuje się również w ideę  miast przyjaznego i otwartego dla przedsiębiorców. Największym atutem parku jest jednak rozbudowane otoczenie biznesowe, które stwarza duże szanse rozwojowe dla nowych podmiotów.

Z całym regulaminem promocji można zapoznać się na stronie BPPT.

Więcej informacji można uzyskać również:

Nie tylko biura

IDEA Przestrzeń Biznesu  to nowoczesny obiekt biurowy na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego – gdzie przedsiębiorcy rozwijają swoje firmy. Pomysł od początku opierał się na wizji miejsca, w którym przedsiębiorcy nie tylko będą mogli wynająć powierzchnie biurowe, ale również sale konferencyjno-szkoleniowe oraz skorzystać z usług okołobiznesowych takich jak konferencje i warsztaty. W biurowcu Idea Przestrzeń Biznesu najemca nie tylko ma dostęp do komfortowego biura 24/7, ale również obsługę recepcji, monitoring oraz elektroniczną kontrolę dostępu, Lunch Bar. W biurowcu IDEA do dyspozycji najemców są 3 sale konferencyjno-szkoleniowe, strefa coworkingu. Obiekt jest w całości dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Mile widziane są zwierzęta.
Więcej informacji o obiekcie dostępnych jest TUTAJ.

Rozpocznij produkcję, otwórz swój salon
Centrum Technologiczne to natomiast obiekt łączący wiele funkcji w jednej przestrzeni. Znajdują się tutaj biura do wynajęcia o różnych powierzchniach, tak aby dostosować przestrzeń do potrzeb naszych najemców. W ramach obiektu dostępne są również hale do wynajęcia, które pełnić mogą funkcję przestrzeni magazynowej, warsztatowni, showroomów, centrów demonstracyjnych oraz laboratoriów. Więcej informacji o obiekcie dostępnych jest TUTAJ.

Gospodarcze serce regionu

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. oferuje tereny inwestycyjne na sprzedaż oraz pod dzierżawę. Zajmuje powierzchnię 290,9 hektarów. Swoją działalność na terenie BPPT prowadzi 170 firm, które zatrudniają około 5000 osób. Przygotowując tereny dla inwestorów, pracownicy spółki podejmują szereg działań obejmujących m.in. wydzielenie i podział geodezyjny działek, badania hydrogeologiczne gruntów, budowę nowej i rozbudowę już istniejącej infrastruktury. BPPT dokonuje podziału gruntu w zakresie wielkości i kształtu działki zgodnie z wymaganiami Inwestora Aktualnie powierzchnia inwestycyjna to 55 hektarów. Cały obszar Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, gdzie oznaczono go jako teren aktywności gospodarczej, obejmującej działalność usługowo-produkcyjną, składowanie i magazynowanie. Inwestorzy mają tu zapewniony dostęp do mediów, w tym energii cieplnej. Spółka dysponuje także około 6000 m2 powierzchni biurowej i ponad 7500 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej hal.