logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

„Warsztaty dla seniorów – Aktywny senior”Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku przy współpracy z Narodowym Instytutem Zdrowia Publicznego serdecznie zaprasza na warsztaty dla seniorów – „Aktywny senior”, które odbędą się w sobotę 23 listopada 2019 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy przy ul. Chodkiewicza 30.

Celem organizatorów jest prowadzenie edukacji zdrowotnej w profilaktyce urazów i promocji bezpieczeństwa finansowanego z Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020 w ramach cyklu promocja zdrowego i aktywnego starzenia się.

W związku z tym odbędzie się trzygodzinne spotkanie, na którym uczestnicy będą mogli uzyskać teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat aktywności fizycznej po 55. roku życia.

Na bezpłatnych warsztatach uczestnicy otrzymają: materiały edukacyjne, butelkę do wody z filtrem, gumę do ćwiczeń oraz płytę z ćwiczeniami.

Serdecznie zapraszamy – kampus główny UKW przy ul. Chodkiewicza 30. Część teoretyczna odbędzie się o godz. 10.00 w Auli Atrium, następnie część praktyczna na sali sportowej w tym samym kompleksie budynków. Całość będzie trwała trzy godziny, a zajęcia poprowadzą specjaliści-instruktorzy.

Przyjdź, dowiedz się więcej i baw się razem z nami!