logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

AKTYWNA BYDGOSZCZAktywna Bydgoszcz to miejski portal internetowy poświęcony imprezom sportowym, dedykowany zarówno pasjonatom sportu jak i organizatorom. Na stronie znajdują się informacje o wszystkich sportowych imprezach w Bydgoszczy i okolicach, w których można wziąć aktywny udział, bez względu na to czy jest się zawodowcem czy amatorem. Osoby zainteresowane różnymi formami rekreacji i aktywności fizycznej mogą tu znaleźć kalendarz wydarzeń wraz z ich opisem, natomiast organizatorzy bezpłatnie promować swoje imprezy.
Aktywna Bydgoszcz to także marka sportowych imprez organizowanych przez Miasto.
Ambasador Marki Aktywna Bydgoszcz to tytuł przyznawany wraz z dofinansowaniem w ramach konkursu organizowanego przez Miasto na projekty, przedsięwzięcia i inicjatywy o zasięgu ogólnopolskim promujących Miasto Bydgoszcz poprzez sport.


Elementy smart:

Sport, Wypoczynek, Zdrowie  – Portal Aktywna Bydgoszcz, gromadząc w jednym miejscu informacje o wydarzeniach sportowych, promuje przedsięwzięcia zachęcające do różnego rodzaju prozdrowotnych aktywności fizycznych np. bieganie, pływanie, jazda na rowerze.

Link do portalu Aktywna Bydgoszcz.