logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

BYDGOSKA KARTA TURYSTYBydgoska Karta Turysty – to projekt, którego celem jest ułatwienie turystom zwiedzanie miasta. Dzięki wykupieniu pakietu turysta otrzymuje szereg darmowych usług i atrakcyjnych rabatów w obiektach gastronomicznych, kulturalnych oraz rozrywkowych. Karta dostępna jest w wersji mobilnej, w wygodnej i łatwej w użytkowaniu aplikacji.
Rodzaje pakietów:

  • „Pakiet zwiedzanie” - uprawnia do skorzystania z darmowych atrakcji dostępnych na terenie Bydgoszczy oraz wielu atrakcyjnych zniżek na poziomie 10-20% do restauracji, kawiarni i innych obiektów będących partnerami Bydgoskiej Karty Turysty.
  • „Pakiet powitalny” - otrzymują turyści korzystający z usług obiektów noclegowych, które są partnerami Bydgoskiej Karty Turysty.
  • „Pakiet Zwiedzanie + Komunikacja” - to te same atrakcje i zniżki, które znajdujące się w „Pakiecie Zwiedzanie” poszerzone o bilet na miejską komunikację publiczną w zależności od wybranej opcji czasowej - 24h lub 48h.

Elementy smart:
Usługi publiczne i społeczne – wykorzystanie mobilnej aplikacji ułatwia dostępność  do miejskiej oferty kulturalno-wypoczynkowej.

Strona internetowa projektu Bydgoska Karta Turysty.