Konferencja „Do czego są zdolne projekty międzynarodowe?”

14 lutego w Młynach Rothera odbyła się konferencja pod tytułem „Do czego są zdolne projekty międzynarodowe?”. Przedstawiono zarówno efekty współpracy z partnerami zagranicznymi, jak i możliwości udziału w bieżących naborach wniosków.

Organizatorami spotkania byli: Urząd Marszałkowski, Kujawsko-Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza oraz Urząd Miasta Bydgoszczy.

Podczas konferencji zaprezentowano realizowane w ramach programów INTERREG projekty międzynarodowe oraz ich planowane rezultaty. Uczestnicy dowiedzieli się też w jaki sposób między innymi sieć Enterprise Europe Network wspiera sektor małych i średnich przedsiębiorstw w działaniach międzynarodowych. Przekazano również informacje na temat realizacji projektów, współpracy pomiędzy partnerami oraz wdrażania i promocji rezultatów.