logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:
 1. Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Kamila Turzyńskiego lat 33, który w dniu 14 września 2021 r. około godz. 17:00 wyszedł z domu zabierając ze sobą rower górski koloru grafitowo-popielatego i do chwili obecnej do niego nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Rysopis: wzrost 180 cm, sylwetka szczupła, włosy długie koloru czarnego spięte w kitkę długości do ramion, krótka broda i wąsy, oczy koloru ciemnego. W chwili zaginięcia poszukiwany ubrany był w bluzkę z krótkim rękawem koloru szarego, kurtkę przejściową koloru szarego, spodnie typu jeansy koloru niebieskiego, buty sportowe koloru czarnego.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Fordon pod numerem telefonu 47-751-58-59 lub 112.

 2. Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że PSG sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy przeprowadzi w dniach 05-07 października 2021 r. na terenie miasta Bydgoszcz i gmin Białe Błota, Sicienko, Osielsko oraz w dniach 12-14 października 2021 r. na terenie gmin Dobrcz, Koronowo, Solec Kujawski akcję przewonienia gazu ziemnego "JESIEŃ 2021", która ma na celu wykrycie i usunięcie nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej i instalacjach wewnętrznych w budynkach. Wykryte nieszczelności na gazowej sieci rozdzielczej do zaworu głównego i przy gazomierzach usuwane będą przez pracowników PSG sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy. Usuwanie nieszczelności na instalacjach i urządzeniach gazowych wewnątrz budynków należy do obowiązków ich właścicieli lub administratorów.
  W czasie trwania akcji służby Pogotowia Gazowego będą pracowały przez całą dobę.

 3. Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie poszukuje Piotra Szopińskiego lat 42. Rysopis: wzrost- 175 cm., szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemny blond / siwe, oczy koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia poszukiwany ubrany był w spodnie jeansowe niebieskie krótkie, buty sportowe granatowe marki adidas, koszulka typu t-shitr.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-59 lub 112.

 4. Komunikat Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu z dnia 11.06.2021 r. w sprawie porzucenia beczek z nieznaną substancją chemiczną w lasach regionu.

 5. APEL DO MIESZKAŃCÓW DZIELNICY OSOWA GÓRA.

 6. Informacja o planowanych na terenie miasta Bydgoszczy polowaniach zbiorowych.
  Mapa obwodów łowieckich.

 7. Materiały dotyczące zasad, których należy przestrzegać w celu ochrony przed wirusem ASF.

 8. Strona informacyjna Głównego Inspektoratu Weterynarii poświęcona ASF (afrykański pomór świń) w Polsce.

 9. Zasady ochrony przed wirusem wysoce zjadliwej grypy ptaków - HPAI (H5N8).

 10. Aktualny wykaz utrudnień spowodowanych remontami - przebudową dróg na terenie Miasta Bydgoszczy.

 11. Planowane wyłączenia prądu.
 12. Awarie energetyczne.