logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:
 1. Na podstawie komunikatu Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 S.A. w Bydgoszczy, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w dniu 08.12.2022 r. na terenie miasta Bydgoszczy planowany jest oblot samolotu, w związku z czym może występować uciążliwość spowodowana podwyższonym poziomem hałasu w środowisku. Planowane loty będą prowadzone w godzinach 13:00-16.00. Ze względu na warunki atmosferyczne loty mogą zostać odwołane.

 2. Komisariat Policji Bydgoszcz-Fordon poszukuje Danuty Kalwat lat 68, która w dniu 5 grudnia 2022 r. około godziny 19:00 wyszła z domu przy ul. Szelburg-Zarembiny by wyrzucić śmieci i do chwili obecnej do niego nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Rysopis:  wzrost 168 cm, średniej budowy ciała, włosy ciemny brąz, opadające na ramiona, oczy ciemne - brązowe, nos średni, opuszczony, uszy przylegające, uzębienie - brak górnej jedynki w połowie długości. W chwili zaginięcia Poszukiwana ubrana była w ciemnozieloną kurtkę damską 3/4 z kapturem, spodnie jeans ciemnoniebieskie, czarne buty za kostkę, wiązane z boku, siwą czapkę z bordową wszywką, różowy golf. Poszukiwana nie posiada przy sobie telefonu komórkowego.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Fordon pod numerem telefonu 47 751 58 59/ 47 751 58 10 lub 112.

 3. Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Kingi Lewandowskiej, która w dniu 12 listopada 2022 r. około godziny 14:00 oddaliła się z miejsca zamieszkania. Rysopis: wzrost 157 cm, waga 45-50 kg, sylwetka szczupła, włosy do ramion, ciemny blond, oczy niebieskie, twarz owalna, uszy normalne, nos prosty, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia Poszukiwana ubrana była w czarne spodnie, ciemną bluzę z kapturem z uszami myszki Miki, czarną koszulę, czarną, krótką pikowaną kurtkę, czarne buty, łańcuszek na szyi długi z fioletowym kamieniem. 
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Śródmieście pod numerem telefonu 47-751-11-60 lub 112.

 4. Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Sławomiry Fankidejskiej lat 48. Rysopis: wzrost 165 cm, waga 60 kg, włosy ciemne. Poszukiwana zaginęła prawdopodobnie na terenie Niemiec.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-59 lub 112.

 5. Zalecenia dla administratorów budynków mieszkalnych i obiektów wielkopowierzchniowych.

 6. APEL DO MIESZKAŃCÓW DZIELNICY OSOWA GÓRA.

 7. Informacja o planowanych na terenie miasta Bydgoszczy polowaniach zbiorowych.
  Mapa obwodów łowieckich.

 8. Materiały dotyczące zasad, których należy przestrzegać w celu ochrony przed wirusem ASF.

 9. Strona informacyjna Głównego Inspektoratu Weterynarii poświęcona ASF (afrykański pomór świń) w Polsce.

 10. Zasady ochrony przed wirusem wysoce zjadliwej grypy ptaków - HPAI (H5N8).

 11. Aktualny wykaz utrudnień spowodowanych remontami - przebudową dróg na terenie Miasta Bydgoszczy.

 12. Planowane wyłączenia prądu.
 13. Awarie energetyczne.