Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych oraz wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu miasta Bydgoszczy do udziału w konkursie literackim „Bajkowe opowieści o powietrzu i jego problemach”. Powietrze to jeden z najważniejszych elementów naszego środowiska, a jego jakość ma wpływ na stan naszego zdrowia. Za pomocą bajki, która zawiera pouczenie (morał) i może mieć formę rymowanki czy opowiadania można omówić wiele zagadnień związanych z powietrzem i jego problemami. Zapraszamy do twórczej pracy na rzecz czystszego powietrza! Na prace konkursowe czekamy do 10 listopada br.  Wszelkie szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie. Wszelkie szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie i na stronie projektu.
Do pobrania:
Załącznik 1 – zgoda i oświadczenie dla osób niepełnoletnich