Kreatywne Ferie - Wyszyj sobie Bydgoszcz

2024-02-21 17:00
ul. Jezuicka 20-22

Informacje od Organizatora:
W drugim tygodniu ferii w Centrum Kreatywności organizujemy warsztaty pod nazwą Kreatywne Ferie - Wyszyj sobie Bydgoszcz.
Są to warsztaty przeznaczone zarówno dla grup zorganizowanych, jak i osób indywidualnych. Podczas 45min. warsztatu uczestnicy będą mieli okazję stworzyć swoje rękodzieła: wyszyć swój brelok z charakterystycznym dla miasta symbolem - spichrzami oraz skomponować bydgoską bransoletkę.
Warsztaty odbywają się od 19 do 23 lutego o pełnych godzinach od godz: 12:00 do 17:00 (włącznie).
Grupy zorganizowane zobowiązane są do rezerwacji warsztatów z jednodniowym wyprzedzeniem.
Koszt warsztatów: 25zł/os.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl