Warsztaty malarstwa intuicyjnego dla osób w wieku 60+

2023-12-01 16:00
Bydgoszcz, Centrum Edukacji Muzealnej, ul. Mennica 6

Informacje od Organizatora:
Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 60+ na kolejne spotkanie w ramach projektu „Coś dla ciała, umysłu i duszy. Zdrowi i aktywni seniorzy w Muzeum Okręgowym w Bydgoszczy”.
W ten piątek spróbujemy swoich sił w malowaniu akwarelą! Bez obaw – nie będziemy stosować akademickich technik malarskich. Zamiast tego, skupimy się na fakturze papieru, kolorach oraz cudownych efektach, jakie potrafi stworzyć połączenie farb akwarelowych z wodą. Artystycznemu spotkaniu jak zwykle będzie patronował Leon Wyczółkowski, którego obrazy niezmiennie inspirują nas do śmiałych eksperymentów!
Obowiązują zapisy telefoniczne: 887-467-167, lub mailowe: edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl
Bilety w cenie 5 złotych będą do nabycia w kasie CEM, bezpośrednio przed warsztatami.
Sfinansowano ze środków Fundacji ORLEN

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl