Wielcy Nieobecni - koncert

Światłownia
Światłownia

Informacje od Organizatora:
Koncert poświęcony gwiazdom polskiej sceny, których nie ma już wśród nas… Usłyszymy utwory Anny Jantar, Andrzeja Zauchy, Ireny Jarockiej, Kasi Sobczyk, Łucji Prus, Czesława Niemena, Krzysztofa Krawczyka, Zbigniewa Wodeckiego , Grażyny Światały i innych.
Wystąpią Steffi Mal i Paweł Wenderski.
Steffi Mal (Stefania Malinowska) – bydgoska wokalistka, uzdolniona muzycznie i plastycznie. Animatorka imprez dla dzieci i dorosłych. Trenowała gimnastykę akrobatyczną na obiektach sportowych KKS „Brda” i WKS „Zawisza”. Obecnie instruktor gimnastyki tanecznej.
Paweł Wenderski dwukrotnie wygrał „Szansę na sukces”. W międzyczasie śpiewał zarówno na weselach, jak i w duecie z wielkimi gwiazdami – w tym z Wiolettą Villas. Z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego.
Cegiełka na Fundację Światłownia w cenie 20 zł.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl